Uudised
Ainult tellijale

Keskmine palk on kõige kõrgem 35-39aastastel arstidel

Foto: Scanpix/Caro

Eile avaldatud TAI arstide palgauuringute statistikast selgub, et kõige enam teenivad 30-54 aastased arstid, edasi on palk languses.

Täis- ja osalise tööajaga töötavate kuni 29aastaste arstide keskmine brutokuupalk koos kõikide lisatasudega on 2 223 eurot, 30 - 34 aastastel on palk juba kõrgem ning summaks on 2 569 eurot. 35-39aastastel arstide palk on aga kõige kõrgem – keskmiseks kuupalgaks oli 2 782 eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee