2 november 2016 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Palga TOP: kes on meditsiinis paremini makstud juhid?

Takeda Pharma juht Jürgen Kukk juhib seekordset meditsiinisektori juhtide Palga TOPi.  

Kolmapäeval ilmus Äripäeva traditsiooniline Palga TOP, kus 260 parima palgaga tippjuhi seas on ka ligi kümme meditsiiniettevõtte juhti. Kõige kõrgemal kohal on Takeda Pharma juht.

Meditsiinisektori juhtidest saavad kõrget palka nii tegevarstid kui ka ravimifirmade juhid. Kõige kõrgemal kohal, 14. kohal on Jürgen Kukk kuupalgaga 18 083 eurot, kes on ravimifirma Takeda Pharma juhatuse liige. Ta juhib kontserni ravimiäri Balti turul. Mullu tõusid ettevõttes palgad 9% ja kerkis ka juhi tasu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee