Uudised
Ainult tellijale

Eriarstiabi palgatabelit juhib silmakliinik

Silmaarsti juures, foto on illustratiivne.  Foto: Scanpix/Caro

Äripäeva koostatud Eesti parimate palgamaksjate tabelist leiab ka mõned eriarstiabi osutamisega tegelevad ettevõtted, kellest lahkemad maksavad kuutasu 2,5 Eesti keskmist palka.

Äripäeva koostatud Eesti palgamaksjate tabeli kohaselt maksab erasektoris eriarstiabi valdkonnas parimat palka Nõmme Silmakeskus OÜ. Asutuse keskmine palk kasvas aastaga u 2,2%.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee