Uudised
Ainult tellijale

PILT Regionaalhaigla kiiritusravikeskus avab uue põlvkonna kiirendi

Kiiritusravikeskuse juhataja Maire Kuddu sõnul on kiiritusravi kättesaadavus patsientide jaoks väga oluline.  Foto: PERH

Regionaalhaiglal on 11. novembril hea meel avada arvult neljas, uue põlvkonna kiirendi haigla kiiritusravikeskuses. Uue kiirendi kasutuselevõtmise järgselt on võimalik lühendada kiiritusravi järjekordi meie patsientidele, kiiritusravi muutub kättesaadavamaks ja täpsemaks ning kasutusele võetakse uued ravimeetodid. Samal päeval tähistatakse ka 70 aasta möödumist kiiritusravi alustamisest Tallinnas rahvusvahelise seminariga „Kiiritusravi hetkeseis ja tulevik“.

Kiiritusravi edukus sõltub väga palju õigeaegsest ravist, seetõttu on kiiritusravi kättesaadavus patsientide jaoks eriti oluline, “ rõhutas Regionaalhaigla kiiritusravikeskuse juhataja Maire Kuddu. Kuddu sõnul on kiiritusravi areng Eestis ja Regionaalhaiglas toimunud tänu heale koostööle Rahvusvahelise Aatomienergiaagentuuriga, mille esindajad tulevad ka kiirendi pidulikule avamisele ning seminarile, kus on fookuses kiiritusravi kättesaadavuse ja tulevikuprognoosi kui ka maksumuse teema.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee