Uudised
Ainult tellijale

Kaidi Sarv: tervisealane koostöö peab paranema

Apteekrite liidu peaproviisor Kaidi Sarv.  Foto: Julia-Maria Linna/ÄP

Apteekrite liidu peaproviisor Kaidi Sarv rääkis Meditsiiniuudiste ravimiseminaril eile, 18. novembril apteekrite vajadustest ja võimalustest Eestis.

Kaidi Sarv tõi muu hulgas välja, et Eestis puudub hetkel kahjuks tervisealane koostöövõrgustik kolmnurgas „arst-apteeker-sotsiaaltöötaja“. See kitsaskoht on tema sõnul üles kerkinud praegu teravamalt kui varem. Inimesed on hakanud ravimeid rohkem kasutama ebaotstarbekalt, näiteks valuvaigisteid, kõhulahtisteid jne.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee