Mirjam Esperk • 8 detsember 2016 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Braschinsky: oleme valmis panustama peavalu ravi võrgustikku

Peavalu seltsi president Mark Braschinsky.  Foto: Jassu Hertsmann / ÄP

Eestis sisuliselt puudub peavalu tervishoiuteenuse süstematiseeritud võrgustik, leidis peavalu seltsi president Mark Braschinsky.

Eesti Peavalu Selts (EPS) liitus erialaseltside ühisavaldusega, kuna on nõus osutatud probleemsete kohtadega, rääkis peavalu seltsi president Mark Braschinsky.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee