Mirjam Esperk • 9 detsember 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

E-ravimileht varsti tulekul

Haigekassa ravikindlustushüvitiste osakonna juhataja kt Erki Laidmäe.  Foto: Raul Mee/ÄP

Haigekassa ravikindlustushüvitiste osakonna juhataja kt Erki Laidmäe sõnul on lõppeva aasta sündmuseks nende jaoks ravimite koostoimete andmebaas, tulekul on e-ravimileht.

Koostoimed on tema sõnul oluline valdkond juba seetõttu, et see on üks esimesi edasiarendusi, mis viib lähemale kliinilise otsustustoe infosüsteemile. “Selle abil ei saa edaspidi anda ainult apteekrile juhiseid, mida inimesele anda, vaid see aitab arsti-apteekrit ka muudes aspektides,” kinnitab Laidmäe.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee