Ain Aaviksoo sai veel ühe ameti

Ain Aaviksoo lennukad ideed on seotud eelkõiige digimaailma ja e-tervisega.
Ain Aaviksoo lennukad ideed on seotud eelkõiige digimaailma ja e-tervisega.

Sotsiaalministeerium nimetas omalt poolt Riikliku siirdemeditsiini ja kliiniliste teadusuuringute keskuse nõukogu liikmeks nõukogu liikmeks e -teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsleri Ain Aaviksoo.

Riiklik siirdemeditsiini ja kliiniliste teadusuuringute keskus (RSKTK) on riiklik teadusinfrastruktuur mille moodustasid Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool ja Tartu Ülikooli Kliinikum. Keskuse eesmärgiks on arendada terviseuuringuid Eestis ning aidata kaasa meditsiiniliste uuringute arengule. RSKTK ühendab erinevad Eestis tegutsevad teadlased ning on ka partneriks riigile, ettevõtjatele ja ühiskonnale laiemalt terviseuuringutealase ekspertiisi osutamiseks.

Riikliku siirdemeditsiini ja kliiniliste teadusuuringute keskuse visiooniks on aidata välja töötada ning teostada tervishoiu teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni (T&A&I) strateegiat .

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.