5 mai 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aaviksoo: üleriigiline digiregistratuur tuleb hiljemalt 2018

ITK registratuur.  Foto: Scanpix/PM

Üle-eestilist digiregistratuuri, mis võimaldaks arstiaega broneerida igasse Eesti haiglasse, on aastaid ette valmistatud, kuid sotsiaalministeeriumi asekantsleri Ain Aaviksoo sõnul peaks süsteem tööle hakkama hiljemalt 2018. aastaks.

"Üle-eestilise digiregistratuuri häda saigi alguse sellest, et tahtsime ehitada imemasinat, mis korraga kõik probleemid ära lahendaks, ja see masin sai nii keeruline, et ei suudetud omavahel kokku leppida, millest alustada," selgitas ta ERRi Vikerraadio saates "Uudis+". 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee