5 jaanuar 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aivar Pintsaar: vanad tiitlid ei maksa midagi

Doktor Aivar Pintsaar.  Foto: Meeli Küttim

Mõne kuu eest sai Põhja-Eesti Regionaalhaigla ortopeediakeskus uue juhi. Senise juhi doktor Ants Kassi välja vahetanud doktor Aivar Pintsaar lubab nii uut kui ka vana.

"Üritan jätkata doktor Kassi tehtut, aga samal ajal tuleb arvestada, et kõik siin maailmas on ümberringi muutuv. Seega, on täiesti loomulik, et uue juhataja tulemisega mingisugused muutused toimuvad,” ütleb Aivar Pintsaar PERHi värskes ajakirjas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee