Triin Tabur • 11. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Üldhaiglates on tasuline teenus harv

Foto: Scanpix/Caro

Kui regionaal- ja keskhaiglates on tasuliste teenuste abil võimalik end pikana tunduvas ravijärjekorras n-ö ette poole osta, siis üldhaiglates tasulisi teenuseid praktiliselt ei ole või on mõnel üksikul erialal.

Lõuna-Eesti Haigla esindaja Ave Abel ütles, et ravijärjekordade pikkus sõltub enim erialast. "Mõne eriala ambulatoorsele vastuvõtule saab nädala jooksul, mõnele ei olegi koheselt võimalik vaba aega pakkuda, sest ajad on mitu kuud ette registreeritud," ütles ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee