Uudised
Ainult tellijale

Ivo Milli võeti vahi alla

PERHi tehnikadirektor Ivo Milli.  Foto: PERH

Harju maakohtu loal vahistati täna korruptsioonikuritegudes kahtlustatav Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) infrastruktuuritehnika teenistuse tehnikadirektor Ivo Milli.

Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo kuulas täna Ivo Milli (53) üle. «Kogutud materjalidest nähtub, et kahtlustatav võib jätkata kuritegude toimepanemist. Sel põhjusel esitas prokuratuur kohtule tema suhtes vahistamistaotluse,» selgitas kriminaalasja kohtueelse menetluse juht, juhtiv riigiprokurör Steven-Hristo Evestus, kirjutas Postimees.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee