Mirjam Esperk • 30 jaanuar 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ulst: Arstide omavahelist suhtlust tuleb jälgida

Margus Ulst.  Foto: Julia-Maria Linna/ÄP

Tartu ülikooli juhatuse liige Margus Ulst rääkis täienduskonverentsil "Kliinik 2017" sellest, kuivõrd oluline on probleemide vältimiseks arstidele omavahelise suhtluse jälgimine.

Mis on arstlik ringkaitse? See on juhtum, kui püüakse "kinni mätsida" juhtumisi. "Tegelikus elus näen ma selliseid asju väga harva, aga patsientidele tundub, et see on suur probleem, sest tark google annab sellele palju tulemusi," rääkis Margus Ulst.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee