Mirjam Esperk • 31 jaanuar 2017 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuring: traumadesse suremine on tunduvalt vähenenud

Vaade konverentsisaali.  Foto: Andres Tennus/TÜ

Ülevaate raske trauma juhtumitest Eestis aastatel 1993-1994 ja aastatel 2013-2014 tegi konverentsil Kliinik 2017 Tartu ülikooli doktorant ja üldkirurgia resident Sten Saar.

Ettekanne on kokkuvõte ajakirjas European Journal of Trauma and Emergency Surgery avaldatud artiklist "Evolution of severe trauma in Estonia comparing early versus established independence of the state".

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee