Violetta Riidas • 27 veebruar 2017 09:12
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

6% Soome rikkaimatest on arstid

Foto: Scanpix/Caro

577 Soome arsti kuuluvad riigi enimteenivate inimeste hulka, mis tähendab, et umbes kuus protsenti 10 000 kõrgepalgalisest soomlasest on arstid.

Sellisele järeldusele jõuti, kui ajaleht Helsingin Sanomat ühendas Valvira andmed ja Helsingin Sanomate loodud maksuandmebaasi. Varem pole olnud teavet, kui palju arste kuulub Soome 10 000 rikkaima inimese hulka ehk kahe protsendi enim teenivate hulka, kirjutas Helsingin Sanomat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee