13 märts 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Viitkar: enamus õetudengeid leiab töö õpingute ajal

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor Kersti Viitkar.  Foto: Tartu tervishoiu Kõrgkool

Enamik Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengid leiavad erialase töökoha juba õpingute ajal. Tavaliselt minnakse tööle teise kursuse kevadel, kus on läbitud pikemaajaline kliinilise õenduse õppepraktika ja omandatud piisavalt teadmisi-oskusi, kinnitas Kersti Viitkar, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor.

Napp kuu aega tagasi sai Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis rakenduskõrghariduse diplomi 101 õde. Rohkem kui 80% üliõpilastest töötas lõpetamise ajal abiõena, neist pooled kas 0,75 või suurema koormusega.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee