Uudised
Ainult tellijale

Tulekul on erakorralise meditsiini kevadkonverents

Foto: Erik Prozes/ÄP

7. aprillil kogunevad erakorralise meditsiini valdkonnas töötavad meedikud juba üheteistkümnendat korda toimuvale traditsioonilisele erakorralise meditsiini kevadkonverentsile. Tänavu keskendutakse neljale põhiteemale.

Konverentsi põhiteemad on eduka elustamise järgse ravi aspektid, masskannatanute situatsiooni lahendamise plaanid, akuutpsühhiaatria teemade ning töötajate läbipõlemine.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee