Violetta Riidas • 31 märts 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Taas kaks Rootsi professorit kahtluse all

Foto: vau.fi

Rootsis avastati taas arstiteaduslikes uurimistöödes valskust. Kaks Göteborgi ülikooli professorit said ülikoolisisese uurimuse tulemusel süüdistuse teadustöödes esinenud ebaaususes.

Tegemist on kahe teadusajakirjanduses ilmunud artikliga, millest vähemasti üks avaldati 2012. aastal Lancetis. Artikkel käsitles koetehnoloogiat (tissue engineering), kus surnud doonoritelt saadud vererakke kasutati koos laboris kasvatatutega ja siirdati lõpuks elavale inimesele, antud juhul lapsele, kirjutas Mediuutiset.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee