Mirjam Esperk • 10 aprill 2017 11:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: pildivalik erakorralise meditsiini konverentsist

Foto: Terje Lepp

7. aprillil kogunesid erakorralise meditsiini valdkonnas töötavad meedikud juba üheteistkümnendat korda erakorralise meditsiini kevadkonverentsile.

Seekord keskenduti neljale põhiteemale: eduka elustamise järgse ravi aspektidele, masskannatanute situatsiooni lahendamise plaanidele, akuutpsühhiaatria teemadele ning töötajate läbipõlemisele. 

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee