Triin Tabur • 6 mai 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: arstide päevade esimesed klõpsud

Professor Raul-Allan Kiivet kõnelemas, taustal paremal arstide liidu juht Lembi Aug.  Foto: Kristian Kruuser

Sel nädalal, 4.-5. mail toimus Tartus traditsiooniline arstide liidu aastakonverents "Arstide Päevad".

Konverentsi avas arstide liidu president Lembi Aug. Avasessioonil räägiti arsti vastutusest ja vastutuskindlustusest.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee