Mirjam Esperk • 4 mai 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Agris Koppel: patsiendikindluseni järgmisel aastal ei jõuta

Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel.  Foto: Andras Kralla

Vastutuskindlustuse teema on jõudnud faasi, kus on algamas seaduseelnõu väljatöötamine. Tulemusi aga veel järgmiseks aastaks oodata pole, rääkis Arstide Päevadel sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel.

Riiklikult on olemas vastutuskindlustuse väljatöötamise kavatsus, mis on käinud arutlusringis osapoolte vahel ja ministeeriumis ning on nüüdseks ümbersõnastatud patsiendikindlustuseks. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee