Triin Tabur • 7 juuni 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nahaarstid: täitesüste on pädev tegema ainult arst

Arst hoidmas botuliintoksiini süstalt ja viaali.   Foto: Scanpix/Caro

Invasiivsed esteetilise dermatoloogia protseduurid vajavad Eestis täpsemat juriidilist reguleerimist, leiavad Eesti nahaarstid.

Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Selts rõhutab pöördumises, et hetkeseisuga ei ole määratletud, millise pädevusega spetsialistid võivad läbi viia täitesüstide ja neurotoksiinide protseduure.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee