Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Liidud: apteegireform peaks pikenema aastani 2025

Foto: Raul Mee/ÄP

Eesti Apteekide Ühendus ja Eesti Ravimihulgimüüjate Liit tegid ühisavalduse, kus leiavad muuhulgas, et apteekide omandireformi tuleks pikendada vähemalt aastani 2025.

Eesti Apteekide Ühendus ja Eesti Ravimihulgimüüjate Liit tegid ühisavalduse, kus ütlevad, et 2014. aastal alanud apteegi omandipiirangute reform saab ilma riigi selge eesmärgiseade ja üleminekutoeta kõigile, eeskätt patsientidele, üksnes kahju tuua.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee