Triin Tabur • 15 august 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meedikute migratsioonil pidur peal

Foto: Caro /Scanpix

Viimase 13 aastaga on terviseametist välismaal töötamiseks vajalikud tõendid küsinud enam kui 1500 õde ja üle 1400 arsti.

Selle aasta esimeses pooles võttis terviseametist välismaal töötamiseks vajalikud dokumendid välja 45 Eesti tervishoiutöötajat. Neist 22 arsti (sh 1 hambaarst), 4 ämmaemandat ja 19 üldõenduse ala esindajat. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee