Mirjam Esperk • 22 august 2017 09:21
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

KOKi ravile otsitakse uudseid lähenemisi

Connected Health klastri innovatsioonijuht Kitty Kubo.  Foto: Erakogu

Eesti tervisetehnoloogia klaster Connected Health käivitab projekti, mille keskmes on krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK). Projekt "KOK fookuses" toob valdkonna olulised osapooled kokku, et leida uudseid lahendusi, kuidas Eestis selle haigusega elavaid inimesi tõhusamalt u?les leida ja nende ravi tulemuslikumalt korraldada.

Projekti esimene töötuba toimub täna.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee