Kadi Heinsalu • 28 august 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kristin Raudsepp: ravimiameti töö teeb inimeste elu paremaks

Ravimiameti juht Kristin Raudsepp  Foto: Ravimiamet

Oma mõtetest ja sihtidest räägib pikaaegne ravimiameti juht Kristin Raudsepp.

Te olete ravimiameti esindusisik juba väga pikka aega, varsti pea 20 aastat (aastast 1999). Miks otsustasite uuesti kandideerida ja mis on teie plaan ja visioon ravimiametis nüüd uuel, kolmandal ametiajal? Mis on TOP 3 tegevust hetkel?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee