Mirjam Esperk • 31 august 2017 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ida-Viru keskhaigla tuberkuloosivoodite arvu plaanitakse vähendada

Ida-Viru keskhaigla.  Foto: Raul Mee/ÄP

Tuberkuloosijuhtude arv on langenud Ida-Virumaal poole võrra võrreldes 2000-ndate algusega - siis registreeriti keskmiselt 100 haiget aastas. Aastatel 2012-2016 on aga registreeritud keskmiselt 40 tuberkuloosihaiget aastas, seisab TAI arvamuses Ida-Virumaa tuberkuloosijuhtumite kohta.

Haigete arvu langus on toimunud tänu tuberkuloosiraviga tegeleva  meditsiinipersonali järjekindlale tööle, otseselt kontrollitava ravi rakendamisele, integreeritud ravi ja sotsiaalse toetuse tagamisega tuberkuloosihaigetele, kirjutab Piret Viiklepp Tervise Arengu Instituudist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee