Mirjam Esperk • 4. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroopa Liidu ravimipoliitika juhid kohtuvad Tallinnas

Terviseala asekantsler Maris Jesse.  Foto: Raul Mee/ÄP

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames toimub 4.-5. septembrini Tallinnas kõrgetasemeline Euroopa Liidu ravimipoliitika juhtide kohtumine, kusl arutatakse ravimite kättesaadavuse parandamise võimalusi.

„Ravimipoliitika suurimaks väljakutseks on kvaliteetsete, ohutute ja efektiivsete ravimite järjepidev kättesaadavus. Tänaseks oleme jõudnud seisu, kus nii Euroopa Liidus kui ka maailmas tervikuna otsitakse ravimipoliitikas uusi lähenemisi ja lahendusi, mis tagaks juba turul olemasolevate ravimite pideva kättesaadavuse ja taskukohase hinna,“ ütles sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse. „Samas peame otsima ka senisest paremaid võimalusi, mis tagaks kiiremini uute efektiivsete ravimite kättesaadavuse ja nende taskukohasuse.“

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee