Kadi Heinsalu • 7 september 2017 16:47
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nahakliiniku vastus: edaspidi on kõik tasuline

Kotka tervisemaja, kus asub Niine Nahakliinik.  

Haigekassaga lepingusuhte lõpetava Niine Nahakliiniku juht Raul Niin saatis suhtekorraldusagentuuri kaudu selgitusi, kuidas töö edasi minema hakkab.

"Selleks, et alates praegusest oleks Niine Nahakliiniku raviteenuste pakkumine kõigile üheselt mõistatav ja selge, oleme koostöös haigekassaga otsustanud lõpetada kehtiva lepingu 30. septembril 2017. Tänase seisuga juba meie kliinikus haigekassa ravijärjekorras olevate patsientide teenindamiseks sõlmime septembri jooksul uue lepingu, mis kehtib kuni 31.12.2017,” sõnas Niine Nahakliiniku tegevjuht Raul Niin

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee