Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa lõpetab Niine Nahakliinikuga lepingu

Niine Nahakliiniku üks omanikke ja juht Raul Niin Kotka terviseama avamisel, kuhu kolis ka nahakliinik.  Foto: Foto: Andrei Ozdoba

Haigekassa viis Niine Nahakliinikus läbi kontrolli ja otsustas seoses neile n-ö topeltarvete esitamisega lõpetada erakliinikuga ravilepingu.

Haigekassa tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse juht Liis Hinsberg ütles, et tänaseks on suurem osa Niine Nahakliiniku kontrollist lõpetatud, kontrollakt raviasutusele on vormistamisel. Lisaks on haigekassa kontrolli vahekokkuvõtte edastanud ka politseile.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee