Violetta Riidas • 21 september 2017 17:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti Perearstide Seltsi asub juhtima Le Vallikivi

Le Vallikivi  Foto: Erakogu

Eesti Perearstide Selts valis täna, 21. septembril Tallinnas toimunud üldkogul uue juhatuse. Seltsi juhiks valiti Le Vallikivi.

Seltsi juhatusse kuuluvad lisaks Ruth Kalda, Andres Lasn, Elle-Mall Keevallik, Karmen Joller, Eero Merilind, Triin Perkson, Argo Lätt ja Helve Kansi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee