Violetta Riidas • 29. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Läti jooksis tasuta arstiabiga ummikusse

Valmiera haigla  Foto: Erik Prozes

Läti muudab tervishoiusüsteemi ja ülejärgmisest aastast saavad Lätis tervisekindlustuse need, kes tasuvad sotsiaalmaksu ning järk-järgult suurenevat osalustasu miinimumpalgalt. Läti valitsus saatis uued rahastuspõhimõtted seimile otsustamiseks.

Haigekassalaadset tervisekindlustust Lätis pole ja kõigele kõike süsteem on tekitanud olukorra, kus riigi poolt makstavad uuringute ja operatsioonijärjekorrad on veninud ülipikaks, haiglatel pole raha ja perearstid on oma proteste väljendanud streikides, vahendas ERR

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee