Triin Tabur • 4 juuli 2017 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lätis hakkasid arstid PAKide liitmise tõttu streikima

Pilt Eestis toimunud tervishoiutöötajate streigist 2012. aastal. See algas 1. oktoobril ja kestis kokku 25 päeva.   Foto: Andras Kralla

Läti perearstid alustasid tähtajatut streiki, sest pole nõus perearstikeskuste liitmise ja tervishoiuministeeriumi pakutud rahastamismudeliga.

Samuti ei soovi tohtrid e-tervishoiule üle minna enne, kui patsientide andmed on seal täielikult kaitstud, vahendas ERRi uudisteportaal.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee