Triin Tabur • 29. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mardnate fondi stipendiumi pälvis Ülle Siimann-Häelme

Pildil vasakult: Peeter Mardna, Ülle Siimann-Häelme ja Eesti Rahvuskultuuri Fondi esindaja Linda Piik.  Foto: Erakogu

Täna, 29. novembril andis Eesti Rahvuskultuuri Fondi Adda ja Leonhard Mardnaallfond üle stipendiumi Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogile Ülle Siimann-Häelmele.

Siimann-Häelmet tunnustati tema pikaajalise ja silmapaistva tegevuse eest sisemeditsiini vallas. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee