Siret Trull • 7 detsember 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haukanõmm: Kas inimesed tahavad täiendavat ravimihüvitist?

Monika Haukanõmm (Riigikogu liige, Vabaerakond)  Foto: Raul Mee / Äripaev

Riigikogu võttis eile vastu ravimite suuremat hüvitamist võimaldava seaduse. Hääletamisele eelnenud sõnavõttudes avaldasid riigikogu liikmed Maris Lauri ja Monika Haukanõmm arvamust, et selline ravimite hüvitamise kord on liialt pillav.

Marika Tuus-Laul 

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee