PERH keerab Apothekal vee ja elektri kinni

Täpset päeva, millal Apotheka apteegi vee- ja elektrivarustus peatatakse, haigla veel paika pannud pole, ilmselt jõutakse selleni lähinädalatel, kirjutas Eesti Päevaleht.

PERHi administratiivdirektor Aivi Karu möönis, et haigla peab jääma õiguslikult korrektseks. „Kindlasti ei saa me minna valdust jõuga ära võtma,” ütles ta, lisades, et samal ajal peavad nad tekkivat kahju piirama. „Meil tuleb hakata mõtlema sellele, kas meil ikka tasub ilma õigusliku aluseta meie pinnal viibijat varustada elektri ja veega,” märkis ta. 

PERH korraldas juulis apteegipinnale üürniku leidmiseks avaliku konkursi, kus osales 14 pakkujat ja võitjaks osutus Benu Apteek Eesti.

Apteegitüli põhjustest saad pikemalt lugeda siit.

Vaidlus jätkub ühtlasi kohtus, kus PERH esitas Apothekalt koos ruumide valduse välja nõudmise hagiga esitas PERH kohtule ka taotluse, et apteegipind vaidluse lahendamiseni nende valdusse tagasi määrataks. Kohus seda PERHi taotlust ei rahuldanud.

Loe pikemalt Eesti Päevalehest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.