Galerii: Õdede liit tegi vähiravifondile annetuse

Õdede liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi "Kingitud elu" asutajale ja juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule üle 1500eurose annetuse.
Õdede liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi "Kingitud elu" asutajale ja ...

Täna andis Eesti Õdede Liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi "Kingitud elu" asutajale ja juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule üle 1500eurose annetuse.

"Õed näevad igapäevaselt inimesi, kelle ravikulusid riiklik süsteem ei kata ning seetõttu otsustasime toetada algatust, mis võimaldab abivajajatel jätkata vajalikku ravi," selgitas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

Ta lisas, et õdede jaoks on kõige olulisem patsiendi  tervenemisele kaasa aitamine ja abi vajaduse märkamine. "Empaatia  paneb panustama ka oma isikliku rahaga ning üheskoos on kergem," ütles Kannus.

"Vähiravifondi jaoks on iga annetus suur väärtus, sest sellega saame kinkida haigetele elupäevi. Õdede liidu annetuse eest oleme tänulikud, kuid samuti on fondi jaoks oluline moraalne tugi tervishoiusüsteemi arvukaimate esindajate, õdede ja hooldustöötajate, poolt," rääkis vähiravifondi "Kingitud elu" asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu.

Lisaks kinkis õdede liit Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia- ja hematoloogiakliinikule liidu liikmete ühisloominguna, elektroonilisi vahendeid kasutades, valminud maali „Südamest südamesse“. Maal jääb kaunistama päevaravi patsientide ooteala.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.