Triin Tabur • 19 detsember 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Õdede liit tegi vähiravifondile annetuse

Õdede liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi "Kingitud elu" asutajale ja juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule üle 1500eurose annetuse.  Foto: Ann Vaida

Täna andis Eesti Õdede Liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi "Kingitud elu" asutajale ja juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule üle 1500eurose annetuse.

"Õed näevad igapäevaselt inimesi, kelle ravikulusid riiklik süsteem ei kata ning seetõttu otsustasime toetada algatust, mis võimaldab abivajajatel jätkata vajalikku ravi," selgitas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee