1 november 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaarstide postkastid on pakkumisi täis

Kaarli Hamba­polikliiniku hambaarst Natalja Velikanova teeb patsiendile juureravi.  Foto: Andras Kralla

Äripäeva palga edetabelis on suurtest hambaravikliinikutest üks parimaid palgamaksjaid Kaarli Hambapolikliinik.

Polikliinik maksis eelmisel aastal oma töötajatele keskmiselt 2623 eurot kuus. Hambaarstide keskmine brutokuupalk oli tänavu märtsis 2126 eurot, aasta varem 1926 eurot, kirjutas Äripäev eriväljaandes "500 parimat palgamaksjat".

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee