Triin Tabur • 17 jaanuar 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anneli Karu – ringiga Mustamäel tagasi

Pildil Anneli Karu (vasakul prillidega) vestlemas keskuse avamisel MUPAKi juhi Kristel Amjärvega (paremal sinises).  

Anneli Karu vastutab alates jaanuari algusest kogu ambulatoorse eriarstiabi kliiniku töö eest Lääne-Tallinna Keskhaiglas, muu hulgas ka vastvalminud Mustamäe tervisekeskuse töö sujumise eest.

Lisaks Mustamäe tervisekeskusele on Lääne-Tallinna Keskhaiglal ambulatoorset tööd tegevad eriarstid veel Nõmmel, Haabersti tervisekeskuses, Meremeeste polikliinikus, Pelgulinna polikliinikus ja Kopli polikliinikus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee