Triin Tabur • 19 jaanuar 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EPS: esmatasandi rahastamine peab muutuma paindlikumaks

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Eesti Perearstide Selts (EPS) toob rahvastiku arengukava ettepanekutes välja, et peremeditsiini rahastamise süsteem peab olema senisest paindlikum ning arvestama perearsti nimistu omapäradega.

Näiteks tuuakse soolise ja vanuselise ja diagnoosipõhiselt diferentseeritud pearaha. Selts ootab ka piisava uuringufondi tagamist, et lapsed ja krooniliste haigustega inimesed saaksid kõiki ravijuhistes ette nähtud ennetavaid teenuseid, et oleks motiveeriv palgasüsteem ning toimiks noorte perearstide toetusesüsteem maakonnas iseseisvalt tööle hakkamise korral. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee