Siret Trull • 24 jaanuar 2018 07:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eestis on haiglanakkuste levimus vähenenud

Eestis on haiglanakkustest levinumad operatsioonidega seotud infektsioonid.  Foto: Scanpix / Caro

Aastatel 2011-2012 oli haiglanakkuste levimus Eestis 5,7%. Esialgsetel andmetel on levimus praeguseks vähenenud, rääkis terviseameti peaspetsialist Pille Märtin.

Kui suur on Eestis nakatumine erinevatesse haiglainfektsioonidesse viimaste aastate andmeil ja mis nakkused enim muret teevad?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee