Siret Trull • 12 juuli 2018 07:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiuteenuste loetelu muutmine võib sageneda

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Valitsus arutab tänasel istungil määruse eelnõu, millega nähakse ette tervishoiuteenuste loetelu komisjoni moodustamine ja töökord ning antakse haigekassale võimalus esitada sotsiaalministeeriumile taotlusi tervishoiuteenuste loetelu muutmiseks sagedamini kui kord aastas.

Eelnõu on vajalik ravikindlustuse seaduse muudatuse rakendamiseks, mille kohaselt moodustatakse Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelu muutmiseks nõuandev komisjon ja nähakse ette selle töökord.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee