Triin Tabur • 5 märts 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anneli Kannus: nõuandev komisjon on proportsioonist väljas

Õdede liidu juht Anneli Kannus, asekantsler Maris Jesse ja haigekassa juht Rain Laane vestlemas "Kliinik 2018" üritusel.  Foto: Andres Tennus/Tartu Ülikool

Õdede liit soovitab haigekassa nõuandvasse komisjoni kaasata veel kahe organisatsiooni esindajad.

Õdede ja ämmaemandate iseseisvate teenuste maht on viimastel aastatel mitmekordistunud, kirjas, mille saatis läinud nädalal haigekassa juhile Rain Laanele ja terviseminister Jevgeni Ossinovskile.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee