Violetta Riidas • 21 veebruar 2018 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

LTKH hooldusravikliiniku juhte vahi alla ei jäeta

Hooldusravikliiniku õendusjuht Mare Leppik ja juht Mark Levin Haabersti tervisekeskuse avamisel 2012. aastal.   

Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliiniku juhtide vahistamisega alustatud kriminaalmenetluse käigus on tuvastatud enam kui 20 inimest, keda on alust kahtlustada altkäemaksu andmises. Prokuratuuri kinnitusel nad kahtlustatavate vahistamist siiski ei taotleta.

Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler ütles Postimehele, et korruptsioon on meditsiinisektoris jätkuvalt probleemiks. «Korruptsiooniga võitlemine meditsiini valdkonnas on üks meie prioriteetidest, millele oleme viimased paar aastat tähelepanu pööranud. Paraku on inimesi, kes ei mõista, et selline ravijärjekorras parema koha ostmine ei ole lubatud ega ka eetiline. Altkäemaksu andmine selleks, et saada ravile kiiremini, võib seada ohtu nii mõnegi teise patsiendi, kes ei pruugi õigeaegselt ravi saada,» lisas Ombler. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee