Apteekide ühenduse juhatuse liikmeks asub Timo Danilov

Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse uus liige 2018 märtsist Timo Danilov.
Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse uus liige 2018 märtsist Timo Danilov.

Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige Tanel Terase lahkub ametist, tema asemel tuleb märtsist Timo Danilov.

Timo Danilov lõpetas 2015. aastal Tartu Ülikooli proviisoriõppe. Ta on töötanud neli aastat ravimite hulgi- ja jaemüügiettevõttes AS Magnum, kus ta ka jätkab kvaliteedidirektori kohuse täitmist.

"Apteegisektori üks suurimaid probleeme on hetkel minu hinnangul ebakindlus tuleviku ees, see väljendub ennekõike riigi poolt kavandatavas apteegireformis. Minu töö prioriteet saab olema riigiga koostöö ja jätkusuutlike lahenduste saavutamine," sõnas Danilov.

Juhatuse liikmena jätkab ka Kristiina Sepp.

EAÜ senine juhatuse liige Tanel Terase lahkub ametist seoses uute väljakutsetega. „Tema tehtud töö on väga kiiduväärt, püüan omalt poolt olla sama pühendunud ja järjekindel,“ lisas Danilov.

Eesti Apteekide Ühendus on apteeke ja farmaatsia-alase kõrgharidusega isikuid ühendav mittetulundusühing, mis kaitseb apteekide ning apteegi töötajate kutsealaseid, sotsiaalseid ja majanduslikke õiguseid. Eesti Apteekide Ühendus loodi 5. veebruaril 2002. aastal. Ühendusse kuulub hetkel 296 apteeki, teiste seas Terve Pere Apteek OÜ, Euroapteek OÜ, Pharma Group OÜ (Südameapteek) ja BENU Apteek Eesti OÜ apteegid.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.