Uudised
Ainult tellijale

3D aparaat teeb opereerimise täpsemaks ja kiiremaks

3D-vaatega laparoskoopilist operatsiooni on alustamas ITK kirurg Martin Adamson ja resident Ott Lauer, taamal anestesioloog Mare Vingel.   Foto: Urmo Johanson

Ida-Tallinna Keskhaigla kirurgiakliinikus kasutusele võetud uus 3D laparoskoopilise kirurgia operatsioonide teostamise süsteem muudab operatsioonid täpsemaks ja kiiremaks.

"Oleks ehk palju öelda, et tegu on revolutsiooniga, aga see on siiski oluline tehniline edasiminek Eesti kirurgias," ütles kirurg Martin Adamson.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee