Mari Amos • 9 märts 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroopa Komisjon avaldas esmatasandi tervishoiu raporti

Perearsti juures.  Foto: Scanpix/PantherMedia

Euroopa Liidu tervisesüsteemide tulemuslikkuse hindamise ekspertgrupp (HSPA) avaldas raporti "Uus hoog esmatasandile Euroopas: uued vaated hindamisvahenditele ja metodoloogiatele", et aidata poliitikategijatel ja praktikutel määrata kindlaks objektiivid ja mõõta tervisesüsteemide muutmise efektiivsust.

Raport hindab hästi töötavate esmatasandi süsteemide põhiaspekte keskendudes peamistele näitajatele, nagu juurdepääsetavus, koordinatsioon ja ravi järjepidevus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee