Violetta Riidas • 16 november 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laste hambaraviks saab raha juurde küsida

Ado Viik  Foto: Eiko Kink

Hambaraviasutustel on haigekassaga sõlmitud küll erinevate tingimuste ja mahtudega lepingud, aga mahte saab jooksvalt muuta, mistõttu aasta lõpus ei peaks haigekassa kinnitusel ükski laps tasuta hambaravita jääma.

Hambaravi hüvitamise tagamiseks lähtub haigekassa lepingupartneritega lepingu sõlmimisel kõikide muude tingimuste juures ka eelmise aasta ravimahtudest. Aastad pole aga vennad ja nii muudab haigekassa igal aastal lepingupartneriga sõlmitud lepingu mahtusid, sest muidu pole näiteks aasta lõpu poole kõikjal lastele tasuta hambaravi tagatud, kirjutas ERR.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee