Violetta Riidas • 26 märts 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soome läheb sügisel üle neljavalentsele gripivaktsiinile

Soome sotsiaal- ja terviseministeeriumis on otsustatud, et järgmise sügise ja talve gripivastane immuniseerimine tehakse neljavalentse vaktsiiniga.

Lõppeva talve gripiepideemia on olnud spetsialistide sõnul tavapärasest väga erinev, kuna B-tüve poolt tekitatud grippi on esinenud Soomes tunduvalt rohkem kui tavalistel aastatel. See on ka põhjus, miks uuendati vaktsiinihanke aluseks olevat kulutõhususe analüüsi, kirjutas Mediuutiset.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee