Triin Tabur • 23 aprill 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kohustuslik gripivaktsiin vihastas Soome õdesid

Kohustuslik gripivaktsiin vihastas Soome õdesid.  Foto: Caro /Scanpix

Soome õendustöötajad leiavad, et märtsis jõustunud kohustus end hooajalise gripi vastu vaktsineerida on pannud keeldujad tervishoiutöötajad ebavõrdsesse olukorda.

Soome meditsiiniõdede ja ämmaemandate seas juba mõnda aega küdenud rahulolematus seoses kohustusega hooajalise gripi vastu vaktsineerida sai 20. aprillil konkreetse vormi. Parlamendi ees kogunenud meeleavaldajad nõudsid enesemääramisõiguse austamist ning võrdset kohtlemist, vahendas ERRi uudisteportaal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee